-- REFERENCE --

Koncert v Základní škole umění v Jihlavě 22.11.2018

Koncert v Základní škole umění v Jihlavě 22.11.2018

Zpěv je přirozený a původní nástroj člověka, který má nejblíže k naší duši.

Toto jasně dokazuje čtveřice nadějných mladých zpěváků vokálního tělesa Vocal Overdose.

V jejich vystoupení najdeme vše, co by si mohl přát divák, posluchač i nadšený obdivovatel: Hlas, muzikálnost, píli, odpovědnost, zjev a charisma.

Mgr. Dana Fučíková
ředitelka ZUŠ Jihlava

 

Koncert ve Špitálku Velké Meziříčí 10.11.2018

Koncert ve Špitálku Velké Meziříčí 10.11.2018

Tyhle kluky už na Facebooku sleduju delší dobu. Od prvního poslechu bylo jasný, že Ti kluci umí. Moje očekávání od koncertu bylo jednoduchý. Prostě - bude to dobrý. Ale přátelé, to nebylo dobrý. To bylo neskutečný. Jako náročnej posluchač musím říct, že jsem z koncertu odcházela naprosto unešená. O jejich pěveckých schopnostech netřeba polemizovat. Ale ten bezprostřední přístup a energie, která z nich sálala je neskutečná. Pokud je, stejně jako já do včerejška, sledujete jen na Facebooku, doporučuju Vám vyrazit na koncert, tam Vám předvedou kluci ten rozměr, kterej je prostřednictvím videa těžko přenesitelnej.

Aneta Kapčuková
divák

 

VýRoční koncert - Nálevna u Leona Brno (17.9.2018)

VýRoční koncert - Nálevna u Leona Brno (17.9.2018)

Poslouchám je když nacvičují v salonku v Nálevna U Leona na Veveří 9 a i výroční koncert u něj byl super. Víc je bohužel nestíhám. Ale umí a je to krása.

Pavel Špát
obsluha Nálevny u Leona

 

Kulturní léto 2018 - Velké Meziříčí náměstí (26.8.2018)

Kulturní léto 2018 - Velké Meziříčí náměstí (26.8.2018)

Jako dramaturg pořadů v našem kulturním zařízení, jsem se setkala s vokální kapelou VOCAL OVERDOSE poprvé a pevně doufám, že určitě ne naposled. I když jsem ze začátku netušila, jak přijme naše publikum zpěv bez jakéhokoliv nástroje, tak jsem byla mile překvapena jejich reakcí. Kluci zpívají známé hity v aranžmá, které si velmi jednoduše podmaní veškeré publikum. Třešničkou na dortu je vtipně podané průvodní slovo. Za mně určitě velké doporučení :-).

Za pořadatele
Zuzana Herodesová
Jupiter club s.r.o.